ارزش های آژینه طبرستان : احترام به مشتریان به دنبال نوآوری تعهد در قبال مشتریان توجه به اخلاق در کار حفظ منابع طبیعی و محافظت از محیط زیست قابلیت حمل و نقل آسان قابلیت تولید سفارشی

در آغاز با جهش از شرح فعالیت این مجموعه بعد  از تولد و ذکر سوابق کاری به بازه‌ی تولید مخازن پلی‌اتیلن می‌پردازیم، که چگونه با تلاش و پشت سر گذاشتن چالش های بسیار، به جایگاه ویژه خود در این روزهای صنعت روتومولدینگ رسیده است.

معرفی ما

مجتمع آژینه طبرستان که پیشتر با نام مجتمع ماشین سازی آژینه طبرستان فعالیت میکرد با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه‌های مختلف صنعتی امروز علاوه بر امتداد فعالیت خود در زمینه ساخت قطعات و ماشین آلات صنعتی و قالب ها و دستگاه‌های روتومورلینگ به عنوان یک کارخانه تولید مخازن پلی‌اتیلن به فعالیت خود ادامه می‌دهد.
در ادامه به واسطه پیگیری مداوم مدیران شرکت جهت افزایش مستمر کیفیت و عرضه محصولات با قیمت مقرون بصرفه برای مصرف‌کنندگان و نرخ رقابتی برای عاملین و نمایندگان نسبت به دیگر مخازن موجود در بازار با برند های مختلف گام دیگری از این سیر صعودی بوده است؛ تا جایی که این مجموعه را به بخش کوچکی از  بزرگان حاضر در این عرصه تبدیل کرده است و با پیمودن این روند، مخازن آژینه طبرستان به عنوان یکی از اصلی ترین رقیب برای غول های بزرگ این صنعت سر برآورده.
آژینه طبرستان برای رسیدن به اهداف خود که تامین و رفع احتیاجات مشتریان در زمینه نگهداری آب شرب و حمل و جابجایی مواد شیمیایی و جایگزینی  پلاستیک بجای فلز و ... میباشد، تاکنون موفقیت قابل قبولی داشته است.
این مجتمع در پی ایجاد طرح توسعه به جهت رضایتمندی مشتریان، اقدام به تأسیس و راه اندازی فاز دوم کارخانه در مساحت وسیعتر و با ظرفیت و تنوع تولید بسیار بالا نموده است که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

چشم انداز ما

چشم انداز آژینه طبرستان بهبود کیفیت محصولات و رضایت مشتریان است. برای دستیابی به این هدف کارخانه همکاری با مجموعه ای از محققان و نخبگان صنعت روتومولدینگ برای بهسازی فرآیند های تولید قدم گذاشته و با نوآوری های صورت گرفته در حوزه فناوری و روش های جدید تولید در پاسخ به نیاز مشتریان خود سعی در گسترش محصولات و افزایش تولیدات خود دارد.

ارزش ها

مجتمع آژینه طبرستان یک شرکت تولیدی است که در زمینه تولید و عرضه محصولات پلی اتیلن فعالیت میکند. این شرکت با هدف تولید محصولات با کیفیت بالا و رقابتی در بازار به دنبال بهبود فرآیندهای تولید و افزایش بهروری است. ماموریت اصلی ما تامین نیاز های مشتریان در زمینه محصولات پلی اتیلن با کیفیت بالا و قابل اطمینان است برای دستیابی به این هدف ، شرکت بهبود فرآیندهای تولید افزایش کار افرینی و نوآوری در صنعت دورانی در دستور کار خود قرار داده است.
مجتمع آژینه طبرستان با حفظ و افزایش کیفیت محصولات خود به دنبال بالا بردن میزان صادرات خود نقش موثر خود را در بازار جهانی ایفا کند.

ماموریت

1.    مجتمع آژینه طبرستان همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود است.
2.    مجتمع آژینه طبرستان به کیفیت محصولات و خدمات خود توجه دارد و همواره سعی در بهبود کیفیت محصولات خود دارد.
3.    مجتمع آژینه طبرستان به دنبال نوآوری در حوضه فعالیت خود و در تلاش است با بکار گیری از فناوری های جدید پاسخگوی نیاز های مشتریان خود باشد.
4.    مجتمع آژینه طبرستان تعهد خود را در قبال مشتریان ، کارکنان و جامعه به عنوان یک شرکت پاسخگو قلمداد میکند.
5.    مجتمع آژینه طبرستان با همکاران ، مشتریان و جامعه به همکاری و تعامل مثبت توجه بخصوصی دارد.
6.    مجتمع آژینه طبرستان به اخلاق در کار و رفتار با مشتریان همکاران و جامعه توجه دارد.
7.    مجتمع آژینه طبرستان به پایداری در حوضه فعالیت های خود ، حفظ منابع طبیعی و محافظت از محیط زیست توجه دارد. محصولات دارای قابلیت بازیافت بالایی هستند که این امر بعنوان یک روش پایدار برای حفظ محیط زیست و کاهش تولی پسماند محسوب میگردد.
8.    محصولات مجتمع آژینه طبرستان به دلیل سبک بودن دارای قابلیت حمل و نقل آسان و برای استفاده در مناطق مختلف کشور مناسب است.
9.    این واحد صنعتی قابلیت تولید محصولات پلی اتیلن را به صورت سفارشی را دارد و همین مسئله باعث تعامل با مشتری و تلاش در جلب رضایت و تأمین نظرات آنها شده است.

سال سابقه
100%
پرسنل
90%
محصولات
75%
نمایندگان
85%

تاریخچه فعالیت

مجتمع آژینه طبرستان بعنوان یکی از پیشرو ترین شرکتها در صنعت قالبگیری دورانی کشور و ساخت ماشین آلات صنعت روتومولدینگ

1379

ثبت شرکت

شرکت آژینه طبرستان در سال 1379 به شماره ثبت 3374 اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و با قصد تأمین و تولید ماشین آلات، قالب ها و لوازم جانبی صنعت قالبگیری روتومولدینگ (دورانی) فعالیت خود را آغاز کرد.

1388

طرح توسعه

شرکت در سال 88 اقدام به تولید مخازن پلی اتیلن بر اساس تجارب مدیران کارآمد شرکت نمود. که تولیدات ما با ساخت مخازن 100 لیتری درشکلهای افقی و عمودی آغاز وتا به امروز به فعالیت خود ادامه داده و حجم مخازن ما به 5500 لیتری ارتقائ یافته است.

1390

دریافت ISO

آژینه طبرستان از سال 90 اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001 : 2008 نمود.