بنیانگذار مجموعه

آژینه

به جز دوستانی که از اولین روزهای شروع به کار مجتمع آژینه طبرستان با این مجموعه آشنا و همراه بودند اکثر شما عزیزان این برند تجاری را به عنوان یک کارخانه تولید مخازن پلی‌اتیلن می‌شناسید.
در آغاز با جهش از شرح فعالیت این مجموعه بعد  از تولد و ذکر سوابق کاری به بازه‌ی تولید مخازن پلی‌اتیلن می‌پردازیم، که چگونه با تلاش و پشت سر گذاشتن چالش های بسیار، به جایگاه ویژه خود در این روزهای صنعت روتومولدینگ رسیده است.
آغاز سیر صعودی پیشرفت این مجتمع درملزوماتی بود که روند رو به رشد برند آژینه طبرستان در حوضه تولیدات مخازن پلی‌اتیلن به را به همراه داشته است اقداماتی همچون استفاده از مواد خام با کیفیت از قبیل گرانول پلی‌اتیلن با گرید بهداشتی و کسب نشان استاندارد از سازمان استاندارد ایران و پروانه سیب سلامت بهداشت از سازمان غذا و دارو بوده است که گذر از آنها گام‌ بلندی برای ارتقاء سطح کیفی محصولات بوده است.
مجتمع آژینه طبرستان که پیشتر با نام مجتمع ماشین سازی آژینه طبرستان فعالیت میکرد با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه‌های مختلف صنعتی امروز علاوه بر امتداد فعالیت خود در زمینه ساخت قطعات و ماشین آلات صنعتی و قالب ها و دستگاه‌های روتومورلینگ به عنوان یک کارخانه تولید مخازن پلی‌اتیلن به فعالیت خود ادامه می‌دهد. 


بنیانگذار مجموعه آژینه

آخرین محصولات

آخرین محصولات تولید شده در شرکت آژینه