سوالات متداول

چه نوع فرآورده های شیمیایی را می توان در این مخازن نگهداری نمود؟

مخازن تولید شده توسط آژینه پلاستیک طبرستان جهت نگهداری اکثر فرآورده های شیمیایی مناسب هستند. تعدادی از فرآورده های شیمیایی به علت عدم سازگاری با مواد اولیه پلی اتیلن قابل نگهداری در مخازن ساخته شده نیستند. مجتمع آژینه طبرستان مخازن ویژه ای را تولید می کند که طیف وسیع تری از فرآورده های شیمیایی را تحت پوشش قرار می دهد و مقاومت به ضربه فوق العاده بالایی دارند. در صورتی که مخازن عادی تأمین کننده نیاز شما نیستند با واحد فروش شرکت تماس بگیرید

چرا مخازن تولید شده توسط آژینه پلاستیک طبرستان جهت نگهداری فرآورده های شیمیایی مناسب هستند؟

وزن و قیمت این مخازن به مراتب از مخازن استنلس استیل و فایبرگلاس و فلزی پایین تربوده و به راحتی قابل جابجایی و نظافت می باشند. از مقاومت به ضربه مطلوبی برخوردار و همچنین مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارند. مخازن بی رنگ به علت شفافیت امکان کنترل سطح سیال داخل آن را توسط کاربر امکانپذیر می نماید.

چگونه می توان به شرایط و دستورالعمل نحوه استقرار و بهره برداری مخازن پی برد؟

برروی تمامی مخازن تولید شده توسط آژینه پلاستیک طبرستان برچسبی وجود دارد که دستور العمل استقرار مخازن برروی آن ذکر شده است. ضمنا دستورالعمل نصب، نگهداری .

چرا مخازن تولید شده توسط مجتمع آژینه طبرستان جهت نگهداری آب آشامیدنی و مواد غذایی مناسب هستند؟

مجتمع آژینه طبرستان چند نوع مخزن جهت نگهداری آب آشامیدنی و مواد غذایی تولید می کند. مخازن بی رنگ جهت نگهداری آب آشامیدنی و مواد غذایی در فضاهای سرپوشیده مناسب هستند مخازن دولایه جهت نگهداری آب آشامیدنی و مواد غذایی در مناطق معتدل و سردسیر و مخازن سه لایه جهت نگهداری آنها در مناطق گرمسیر مناسب هستند. از آنجائیکه مخازن تولید شده توسط این شرکت با استفاده از مواد اولیه و نگهدارنده گرید بهداشتی تولید می شوند، کاملاً جهت استفاده های بهداشتی مناسب هستند و آب آشامیدنی بدون تغییر رنگ، طعم، بو و مزه در آنها قابل نگهداری است. ضمنا مخازن تولید شده مجتمع آژینه طبرستان دارای پروانه ساخت بهداشتی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشند.

آیا راهی جهت تشخیص زمان تولید مخازن مجتمع آژینه طبرستان وجود دارد؟

بله، سال و ماهی که مخزن در آن تولید شده برروی مخزن حک شده است ضمناً برچسبی برروی مخزن چسبانده شده است که از طریق آن روز و شیفت تولید مخزن هم به راحتی قابل شناسایی است.

مجتمع آژینه طبرستان از چه نوع مواد اولیه جهت تولید محصولات خود استفاده می کند؟

پلی اتیلن فودگرید سنگین دورانی 3840

مجتمع آژینه طبرستان چه مدت مخازن خود را گارانتی می کند و شرایط گارانتی مخازن چیست؟

مجتمع آژینه طبرستان کیفیت مخازن خود را به مدت 60 ماه از تاریخ تولید، گارانتی می کند. کلیه مخازنی که دستورالعمل های نصب، نگهداری و کاربرد در خصوص آن ها رعایت شود، در زمان مصرف مشمول گارانتی خواهند بود.

چه مخزنی و با چه لیتراژی خریداری نماییم؟

شما میتوانید از طریق قسمت محاسبه ظرفیت مخزن در سایت و ثبت اطلاعات تعداد خانوار و ساکنین به لیستی از مخازن پیشنهادی شرکت جهت نگهداشت و ذخیره سازی آب مصرفی دسترسی داشته باشید. توجه نمایید که تفاوت اصلی ظاهر مخازن به دلیل سهولت در استفاده و رفع مشکل محدودیت فضای نصب میباشد.

موارد استفاده مخازن چهار لایه مجتمع پلاستیک طبرستان چیست؟

این مخازن به علت داشتن یک لایه عایق انتقال حرارت، تبادل حرارت سیال داخل مخزن و محیط را به حداقل می رسانند و در مواردی که ثابت ماندن دمای سیال داخل مخزن حایز اهمیت باشد به کار می روند.

آیا این مخازن را می توان به صورت تحت فشار مورد استفاده قرار داد؟

خیر، این مخازن فقط جهت استفاده در فشار اتمسفری طراحی و تولید شده اند.

عمر مخازن تولید شده توسط مجتمع آژینه طبرستان چقدر است؟

شرایط مختلفی وجود دارند که هر یک به نوبه خود بر عمر مخزن اثر می گذارند: نوع و دمای موادی که در مخزن نگهداری می شوند: اگر مخازن در دمایی که جهت کاربری در آن طراحی نشده اند مورد استفاده قرار گیرند عمر کوتاه تری خواهند داشت. برخی از مواد شیمیایی اثرات بلند مدت برروی پلی اتیلن دارند. به عنوان مثال محلول هیپو کلریت سدیم (آب ژاول) در اثر مجاورت با نور خورشید و افزایش دما تخریب می شود. این امر باعث ایجاد رسوب در کف مخزن می شود و در صورتی که این رسوبات به صورت ادواری از کف پاک شوند، عمر مخزن افزایش خواهد یافت. نحوه استقرار مخزن: یکی از مهمترین عواملی که برعمر مخزن اثر می گذارد عدم استقرار صحیح مخزن است. جهت آگاهی به دستور العمل نحوه صحیح استفاده از مخازن مراجعه کنید. این دستورالعمل به همراه برگه گارانتی به روی محصولات مجتمع آژینه طبرستان نصب شد. مجاورت در برابر نور خورشید و اشعه ماوراءبنفش: مخازنی که در فضاهای سرپوشیده نگهداری می شوند عمر بیشتری نسبت به مخازنی دارند که در مجاورت اشعه ماوراء بنفش خورشید نگهداری می شوند. نحوه کاربری مخزن: مخازنی که جهت نگهداری سیالات به کار می روند و میزان سیال در آنها همیشه در یک سطح مشخص باقی می ماند عمر بیشتری از مخازنی دارند که دائماً در معرض پر و خالی شدن قرار دارند. ضمناً مخازنی که در یک مکان خاص نصب و نگهداری می شوند از مخازنی که دائماً در حال انتقال و حمل و نقل هستند به علت قرار گرفتن در معرض تنش های کمتر، عمر بیشتری دارند

آیا یخ زدن آب موجب آسیب دیدن مخزن می گردد؟

خیر، یخ زدگی آب به خودی خود موجب آسیب دیدن مخزن نمی شود فقط باید اطمینان حاصل گردد که فضای خالی در بالای مخزن جهت انبساط آب در دمای صفر تا 4 درجه سانتی گراد وجود داشته باشد.

آیا مخازن تولید شده توسط مجتمع آژینه طبرستان ضد جلبک هستند؟

بله، مخازن سه لایه و چهار لایه به علت داشتن یک لایه جلوگیری کننده نفوذ نور خورشید به داخل مخزن کاملاً ضد جلبک هستند .

توانمندی و ارزش ها: همواره در تلاش برای جلب رضایت مشتریان خود به دنبال نوآوری و بکار گیری از فناوری های جدید توجه بخصوص به همکاری و تعامل مثبت با همکاران ، مشتریان و جامعه قابلیت تولید محصولات پلی اتیلن به صورت کاملا سفارشی

تولید مخازن دولایه و سه لایه با استفاده از رنگهای مجاز برای جلوگیری از عبور نور به جهت ضد جلبک کردن محصولات